Рідний дім.
Суть проекту: група волонтерів регулярно відвідує один і той самий дитячий будинок, з метою встановлення особистого контакту з дітьми. Ми стараємось якомого більше акцентувати уваги на особисте спілкування, спільне проведення часу. Це допомагає в майбутньому сформувати невидимий міст між чужим для дітей світом, соціуму і дорослих, та їхнім світом (дитячого будинку).

Наші поїздки часто супроводжуються майстер класами, на різні теми. Загалом тема майстер класу не є така важлива, важливим є чи дає цей майстер клас можливість зблизитись з дітьми чи ні. В дітей з дитячих будинків основна проблема – це споживацький спосіб життя, вони звикли брати але не вміють віддавати і в майбутньому це стає їм на заваді, коли будинок приходиться покидати.

Більш детальна інформація про нашу діяльність розміщена на сайті: www.dityzemli.org

Співорганізатори проекту: ст.пл.Олеся Ладанай, ст.пл.прих. Ірина Ляховенко, ст.пл.Юля Шмідт

Таборове літо
Суть проекту: це свого роду підсумок роботи різних проектів за рік. На таборі волонтери і діти проводять разом час в різних заняттях, з кимось прощаючись (якщо хтось переходить в статус випускника), з кимось знайомляться.

Табір поділений за віковими категоріями і за вподобаннями, є спортивний напрямок, мистецький, мандрівний, але головне на таборі це особисте спілкування та спільні заняття. Важливо зберегти дружні відносини з дитиною, бути для неї більше другом ніж дорослим.

Для реалізації цієї затії, дорослі на таборі діляться на дві групи: перша – це виховники, ті хто буде лягати спати і вставати разом з дітьми, хто візьме участь у всіх їхніх пригодах і разом подолає труднощі; друга – адміністрація табору, ті волонтери, які займаються організаторською частиною, кухнею, проведенням квестів та іншим.

Більш детальна інформація про нашу діяльність розміщена на сайті: www.dityzemli.org

Співорганізатори проекту: ст.пл.Олеся Ладанай, ст.пл.прих. Ірина Ляховенко, ст.пл.Юля Шмідт

Джедайський клуб
Суть проекту: Підтримка випускників від моменту підготовки до вступу до завершення 1-2 курсу навчання.

Організація консультацій, зустрічей з репетиторами, поширення інформації про права та обов’язки, підготовка до фінансової відповідальності. Заохочення та підтримка в важких життєвих ситуаціях, збереження спілкування та відкритість до співпраці. Розвиток навичок відповідальності та вміння справлятись з стресовими ситуаціями.

Більш детальна інформація про нашу діяльність розміщена на сайті: www.dityzemli.org

Співорганізатори проекту: ст.пл.Олеся Ладанай, ст.пл.прих. Ірина Ляховенко

ПЛАСТ - національна скаутська організація України

СКОБ